xiaomi mi6 kılıfı Hakkında Gerçekler Açığa

Xiaomi Mi 6 Sorun, Şikayet Ve Kullanıcı Yorumları


Xiaomi'nin phablet sınıfındaki akıllı telefonu Mi Max'ın halefi Mi Max 2'nin şeffaf kılıf içindeki görüntüleri internete sızdırıldı. Xiaomi Mi 6'nın teknik özellikleri arasında Full HD çözünürlükte five.15 inçlik ekran, Snapdragon 835 işlemci, Adreno 540 grafik işlemcisi, six GB RAM, 12 MP çift arka ve 8 MP ön kamera (Çift ton LED flaşlı arka kamera 2K'da 30 fps video çekebiliyor), Variety-C, 2x2 Dual Wi-Fi, çift SIM kart desteği, 3350 mAh batarya bulunuyor.


Kapak düzeni ise beyaz arka fon üzerine Wal-Mart Etkisi yazısı güzel bir görüntü sunmuş. Bir tarafta 360$ satış fiyatıyla sadece ekran olarak daha kötü 6gb ramli bir xiaomi mi6 varken satın almak pek akıl karı durmuyor. Xiaomi Mi6, 28 Nisan'da satışa sunulacak olmasına rağmen tanıtımının yapıldığı günden bugüne yaklaşık two milyon ön talep toplamayı başardı.


Bunların dışında özellikle Xiaomi olmak üzere Ttec, S-link, TP-Link gibi bilindik markalar Türkiye pazarında güvenebileceğiniz markalardan. Kişisel koruyucu önlemlerinizin yanında, belirli dönemlerde bakım için profesyonel hizmet alabilir, yetkili servislere başvurabilirsiniz.


Xiaomi Mi 6'yı Galaxy S6 ile karşılaştıran görüntü biraz önümüzdeki telefonda bir 5.five.1 inç ekranın varlığını doğruluyor. Negatif olarak sayabileceğim noktası, güncelleme durumu, (Xiaomi geleceği konusunda açıklamada bulundu.) depolama alanının 16GB ve yükseltilememesi ve kasanın plastik yapıda olması.


Q'nun verdiği görevde 4 ekran olarak Television - Tablet - Akıllı Telefon ve Laptop düşünülmüş. Öncelikle belirtmeliyiz ki firmanın giriş seviyesi Amazon Fire 7 tablet için ekran çözünürlüğünü arttırması yaptığı en önemli yeniliklerden birisi. Xiaomi Mi 6'da 3,3500 mAh pil yer bulunuyorken telefon stereo hoparlörle birlikte geliyor.


Największy wybór telefonów, tabletów, kamer i pozostałych produktów firmy xiaomi w polsce. Zaten yılda 1 amiral gemi modellere çok karşıyım en az three sene de 1 çıkmalı ki zaten xiaomi baya direndi 1.5 sene kadar. Kırılmaz cam da en ölçüsü olarak aktif ekrandan 5mm kadar kısa kalmış telefon ekranında çizgi oluşturuyor.


Zira Motorola, Moto X modellerini standart kapak haricinde bir adet de modüler kapak hediyesi ile birlikte satışa sunacak. Xiaomi Mi six için resmi bir Türkiyede çıkış tarihi yok çünkü resmi olarak burada satılmıyor. Olabildiğince yalın ifadelere sahip ve kolay okunabilir sayfa düzeni olan bu kitap özenilmiş bir kapak tasarımı sahip Yazar Kennet Blanchard'ın amacına yardımcı olmakta ve Bir Dakika Yöneticiliği hakkında kolay ulaşılabilir temel bilgiler sunmakta.


Kapak düzeni ise beyaz arka fon üzerine Wal-Mart Etkisi yazısı güzel bir görüntü sunmuş. Bir tarafta 360$ satış fiyatıyla sadece ekran olarak daha kötü 6gb ramli bir xiaomi mi6 varken satın almak pek akıl karı durmuyor. Xiaomi Mi6, 28 Nisan'da satışa sunulacak olmasına rağmen tanıtımının yapıldığı günden bugüne yaklaşık 2 milyon ön talep toplamayı başardı.


Telefonun güvenliği için parmak izi okuyucusu da barındıran Xiaomi mi5, Xiaomi hesabını kullanırsanız daha faz farklı ve fazla yazılımsal özelliklere kavuşabiliyor. Sony Xperia Z serisi , Sony Xperia M Serisi, Sony Xperia T serisi , Sony Tablet Serisi, silikon kılıf, ruber kılıf, deri kılıf, metal kılıf, kenar �er�eve koruma kılıfları ve daha tiklayınız bir �ok �zellikteki kılıflara bu men�den ula�abilirsiniz.


Fiyatlandırma Mi6 six+64GB 363dolar, Mi6 6+128GB 421dolar, Mi6 seramik versiyon six+128GB 439dolar olacak. Kılıf olmasa bile metal çerçeve kullanıcılarında çizilme ve düşmelerde oluşabilecek hasarlar hiç olmayacak derecede. Xiaomi CEO'su Lei Jun geçtiğimiz günlerde şirketin tasarımcı Philippe Starck ile devrim yaratan Mi Mix ‘bezel-less' telefonun halefini oluşturmak için bir kez daha çalışacağını doğruladı.


Kapağın diğer benzersiz tasarımı anten hatları için dört köşede kesiklerin varlığıdır.Telefonun üstünde ve alt kısmında oturan Xiaomi Mi 5'in ve Mi 5s Plus'ın arka plakanın karşısında bulunandan farklı yeni bir tasarım. X Screen, ana ekranın üstünde ufak bir ek ekran bulunması, (LG V10 gibi) X Cam içinde 2 arka kamerasının olması (LG G5 gibi).


Największy wybór telefonów, tabletów, kamer i pozostałych produktów firmy xiaomi w polsce. Zaten yılda 1 amiral gemi modellere çok karşıyım en az 3 sene de 1 çıkmalı ki zaten xiaomi baya direndi 1.5 sene kadar. Kırılmaz cam da en ölçüsü olarak aktif ekrandan 5mm kadar kısa kalmış telefon ekranında çizgi oluşturuyor.


Xiaomi Mi 6'da three,3500 mAh batarya yer bulunuyorken telefon stereo hoparlörle birlikte geliyor. Xiaomi an itibariyle 8k kisinin calistigi 25milyar dolar ciroya sahip cin firmasidir. Xiaomi Mi six, 64 GB depolama ile gelen modelini 365 dolar, 128 GB depolama ile gelen modelini 420 dolardan satışa sunacak.


Xiaomi Mi 6'nın teknik özellikleri arasında Complete HD çözünürlükte five.15 inçlik ekran, Snapdragon 835 işlemci, Adreno 540 grafik işlemcisi, 6 GB RAM, 12 MP çift arka ve 8 MP ön kamera (Çift ton LED flaşlı arka kamera 2K'da 30 fps video çekebiliyor), Form-C, 2x2 Dual Wi-Fi, çift SIM kart desteği, 3350 tıkla mAh batarya bulunuyor.


Shop online at xiaomi mi pakistan shop for mi mobiles and accessories like mi 5, mi max, redmi3s, redmi note 3, and mi power bank. Yine 5.15 inç ekran boyutuna sahip Xiaomi Mi six modeli önü ve arkası cam kaplı bir akıllı telefon. Daftar harga smartphone xiaomi terbaru beserta critique dan spesifikasi nya, lihat daftarnya kami update setiap hari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *